Beauty Formulas - Honey Treatment Wax


Opis producenta :
"Intensywnie głęboko odżywiający wosk sprawi, że w kilka minut Twoje włosy stają się lśniące i piękniejsze. Wosk z naturalnym wyciągiem z miodu w połączeniu z pszczelim pyłkiem bogatym w proteiny, minerały i witaminy, skomponowany został tak, aby poprawić stan Twoich włosów oraz dostarczyć włosom niezbędnych składników odżywczych. Leczniczy wos używany regularnie sprawi, że Twoje włosy będą mocniejsze i zdrowsze, nadaje włosom puszystości i świetlisty naturalny połysk.
Maseczka WAX szczególnie polecana jest dla włosów w złym stanie, suchych, zniszczonych po trwałej ondulacji, rozjaśnianych. "

Sposób użycia :
Myje włosy szamponem, osuszam ręcznikiem a następnie nakładam wosk. Nakładam zaczynając od końców włosów w górę. To co zostanie mi na rękach wmasowuje w skórę głowy. Nakładam na głowę czepek foliowy a następnie czepek z mikrofibry. Całośc trzymam ok 15 minut. Po tym czasie spłukuje obficie wodą.

Konsystencja :
Dość gęsta przez co wosk bardzo dobrze i łatwo się nakłada.


Zapach :
Zapach całkiem ładny - miodowy, choć może trochę sztuczny jakby chemiczny.

Wydajność/ Pojemność :
Na produkcie producent napisał iż wosk starcza nam na ok. 3-4 zastosowania. Pojemność to 150 ml.

Opakowanie:
Tubka, dobrze się wydobywa produkt. Przy końcu będzie można rozciąc ją i wydobyć ostatki. :)

Cena :
Ja zaplaciłam 7.49 zl ale to była jakaś promocja.

Maseczka jest bardzo fajna. Może nie ma bogatego składu i ma parabeny w składzie to stosuje ją od czasu do czasu. Sprawia że wlosy są puszyste ale nie jak po niektórych odżywkach czy maskach napuszone. Zyskują również połysk, oczywiście bardzie widać go na mniej zniszczonych partiach włosów. Wydaje mi się iż ( przynajmniej w moim przypadku) nie nadaję się do nakładania na skórę głowy , ponieważ przetłuszcza włosy u nasady.

Udostępnij ten post

2 komentarze :

  1. Słyszałam o tym kosmetyku, ale nigdy go nigdzie nie widzialam. ^^

    OdpowiedzUsuń