Nowe zauroczenie - świeczki i woski Wood Wick

Witam Was,

Po raz kolejny Youtube sprawił iż zakupiłam produkt , który nie kosztuje mało. Tym razem skusiłam się na świeczki Wood Wick po usłyszeniu że mogę je palić przy dziecku. Uwielbiam świeczki ale przy dziecku nie mogę ich palić tak często jak bym chciała.

Świeczki Wood Wick są naturalne przez co będę mogła świecić je kiedy tylko mi się zamarzy.

Wybrałam jedną świeczkę oraz 4 woski. Niestety tylko tyle ponieważ są to drogie produkty ( jak dla mnie ) Mój wybór padł na serię Trilogy czyli w jednej świeczce dostajemy 3 zapachy. Moją to : Ruby Sunset , Sheer Elegance, Lilac & Lily. Przy wyborze kierowałam się tylko i wyłącznie kolorem :)


Posiada bardzo ładny wygląd, więc staje się też ozdobą. Jej wieczko jest otwierane, pokrywka zrobiona z drewna. Wszystko bardzo ładnie się komponuje.

Po zapaleniu słychać dźwięk palącego się kominka. Suppperrrrrrr :)


Do kompletu wybrałam cztery woski :


Są dość fajne zapakowane. Można wyjąć jeden z czterech kawałków a potem zamknąć je w plastikowym pudełku. Mam nadzieję że dzięki temu  nie stracą zapachu.

Czy macie te świeczki ? 

Pozdrawiam,
Larose


Udostępnij ten post

1 komentarz :

  1. Jeszcze o nich nie słyszałam :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie na rozdanie :)http://polkagotujeisiemaluje.blogspot.com/2015/03/rozdanie-wielkanocne.html#comment-form

    OdpowiedzUsuń